Můj příběh

Od malička jsem hledala odpovědi na otázky typu: proč se rodíme sem na planetu Zemi, co je s námi před narozením, co po smrti, proč někdo žije jen rok a druhý 90 let, proč je někdo celý život zdravý, druhý nemocný, někdo chudý, jiný bohatý… Jak to, že my, tak inteligentní bytosti, toto o sobě nevíme? Vždyť je to úplný základ!

Ateistická rodina, z níž pocházím, mi na to nedokázala odpovědět. Pak jsem v rané dospělosti zažila několik minut přímý kontakt s Bohem. Dojemný, hluboký zážitek. Během dalších asi 5 let jsem navštěvovala Církev adventistů 7. dne, ale ani ta mi uspokojivě neodpověděla na všechny mé otázky tak, aby si neprotiřečila nebo aby v jejím vysvětlení nebyla prázdná místa. Až v červnu r. 2016 se začala totální proměna mého vidění světa. Během dalších dvou let po poslechu asi 2000 hodin nejrůznějších přednášek od nejrůznějších lidí jsem si intuitivním výběrem z těchto informací konečně úplně nově složila smysluplný obraz světa, který se mi všude ve všem neustále potvrzuje. Posléze jsem zjistila, že jej nemám jen já – počet takových lidí v posledních letech neustále roste. Jakoby se lidstvo najednou probouzelo z tisíců let spánku a vracelo se k prastarým moudrům dávných civilizací. Již chápu, kým jsme my lidé doopravdy, jak nádherné máme schopnosti, možnosti, osobní moc a sílu. A za to Vesmíru velký dík.

stistkovna-logo-80

Můj vědomý seberozvoj:

  • Na jaře 2018 jsem poprvé v životě zažila řízené meditace – krásný vnitřní prožitek.
  • V únoru 2019 mě známá pražská vědma Helen Staňků překvapila tvrzením, že mám dar vykládání tarotových karet. Po čase jsem zjistila, že měla pravdu, a tak jsem absolvovala tarotový kurz u pí Sophie Joyi. Fascinuje mě, že tyto karty existují již tisíce let a jak hluboké významy, archetypy a moudrost obsahují. Jsou skvělým nástrojem k rozboru všech životních situací, v nichž se potřebujeme zorientovat a rozhodnout. Proto jejich výklad v případě zájmu a potřeby nabízím po hojení svých klientů.
  • Při relaxacích po cvičení jógy (od podzimu 2018 do června 2019) se mi začaly ukazovat vize. Např. o rytíři a blondýnce – viz článek Byla jsem rytířem v 9. stol. po Kristu o jednom z mých minulých životů v záložce Články. Význam některých z nich se mi podařilo rozklíčovat posléze při ¾ ročním intuitivním duchovním kaučinku u L. Píchové v Hostivici. Probíhal převážně pomocí hlubinné regresní terapie PhDr. Marty Foučkové, v úpravě Ing. Patrika Bálinta. Vedl k získání trvalého vnitřního klidu, jistoty, svobody a sebepoznání.
  • Následně jsem absolvovala kurz hojení hlubokých duševních zranění a jsem z tohoto nástroje stále nadšenější, protože účinně mění životy mých klientů k lepšímu – viz záložka Hojení.  A jak se říká: Kdo nezažil, neuvěří… 🙂

Mé poslání:

Citlivě vás doprovázet na vaší cestě ke šťastnému a naplněnému životu, který málokdo z nás zatím opravdu žije.

Proč toto poslání? Protože je nádherné vidět Vás rozkvést a rozzářit se úlevou a vnitřním štěstím. Čím více takových lidí na světě, tím krásnější život pro všechny.

Na toto vše mě připravilo také:

  • studium na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy,
  • studium na Vyšší odborné škole sociálně právní a
  • má mnohaletá sociální práce s klienty v náročných životních situacích.

webdesign: DTPak.cz s.r.o.